| Brand | DELL |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| BATTCAP_NB | 54WHr |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| CARDREADER | Da |
| COLOR | Siva, Titan Grey |
| CORE_NB | 4 |
| WIFI | Da |
| FREQUENCY_NB | 3.20 GHz |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| LAN_NB | Da |
| LITKEY | Da |
| MEMORY_CASH_NB | 8MB |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| VGA_MODEL_NB | Intel Iris Xe |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| BATTCEL_NB | LI 4-cell |
| CASE_NB | Aluminijum |
| FPSENSOR | Da |
| OPTIKA_NB | Ne |
| OS_NB | Linux |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| TOUCH | Ne |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| MASS | 1.64KG |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR4 (3200 MHz) |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i5 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 256 GB |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| HDMI | 1 |
Home>LAPTOPI>17” Laptopi>Vostro 5510/Core i5-11320H/8GB/256GB SSD/15.6″ FHD/IntelIrsi Xe/FgrPr/Backlit Kb/4 Cell/Ubuntu
Related products
Rated 0.001 out of 5
Acer AN517-55-5834 Nitro, Intel, DOS, Core i5, 12500H, 2 GHZ, 16, 17,3″, FHD, SSD[GB] 512, M.2 PCIe NVMe, Nvidia, GeForce RTX 3050, 4, 802.11a/b/g/n, BT 5.1, Wi-Fi 6, 3 kg, Boja Crna, Backlit keyboard, HDMI 1, USB Type-C 1,0000, USB 3.2 2
Barkod 4710886973782
Categories: 17” Laptopi
NOT AC AN517-55-5834 Nitro, NH.QG1EX.002
2,572.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS TUF FX506HC-HN00415,6"FHD/i5-11400H/16GB/512RTX 3050-4GB GDDR6
1,959.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS ZB UM3402YAR-OLED-KM721X14"OLED/Ryzen 7 7730U16GB/1TB/Win 11 Pro
2,765.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ACER Predator Helios 30017,3"; i7-11800H; 16GB; 1TB SSRTX 3070
3,919.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi










