| Brand | DELL |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| BATTCAP_NB | 41WHr |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| BT | Da |
| COLOR | Crna |
| CPU_MODEL_NB | 1115G4 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| WIFI | Da |
| MASS | 1.69kg |
| MEMORY_CASH_NB | 8MB |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| OPTIKA_NB | Ne |
| OS_NB | Linux |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| CARDREADER | Da |
| CORE_NB | 2 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i3 |
| DISKSIZE1_NB | 256 GB |
| HDMI | 1 |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR4 (3200 MHz) |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| USB2_NB | 1 |
| CAMRES_NB | da |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| FREQUENCY_NB | 3.00 GHz |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| LAN_NB | Da |
| MEMORY_MAX_NB | 16GB |
| MEMORY_NB | 8 GB |
Home>LAPTOPI>17” Laptopi>Vostro 3510/Core i3-1115G4/8GB/256GB SSD/15.6″ FHD/Intel UHD/WLAN + BT//3 Cell/Ubuntu
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Predator PH16-7116"/i7-13700HX/16GB/512 SSDRTX 4070
5,059.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Aspire 5 A515-47-R0VG15,6 FHD/Ryzen 7/24GB/512GBsiva; 2 godine garancije
1,395.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS ZB UM3402YAR-OLED-KM721X14"OLED/Ryzen 7 7730U16GB/1TB/Win 11 Pro
2,765.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Swift SFG14-71-58VM14"OLED/i5-1335U/16GB/1TB SSD
1,985.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi













