Vostro 3420/Core i5-1135G7/8GB/512GB SSD/14.0″ FHD/Intel UHD/Cam & Mic/WLAN + BT/Adr Kb/3 Cell/W11Pro/3Y
| Brand | DELL |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| MEMORY_CASH_NB | 8MB |
| FREQUENCY_NB | 4.20 GHz |
| COLOR | Crna |
| CPU_MODEL_NB | 1135G7 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 14" |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| MASS | 1,48 |
| CORE_NB | 4 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i5 |








