| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| CARDREADER | Da |
| CASE_NB | Plastika |
| COLOR | Dark ash silver, Srebrna |
| OS_NB | Free DOS |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| CPU_NB | AMD |
| FREQUENCY_NB | 4.30 GHz |
| WIFI | Da |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| CORE_NB | 6 |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| MASS | 1.74 |
| MEMORY_CASH_NB | 16MB |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| LAN_NB | Da |
| CPU_MODEL_NB | 5625U |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 5 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
Home>LAPTOPI>17” Laptopi>HP 255G9 R5-5625U 15 8GB/51215.6 FHD, R5-5625U 2.3/4.3GHz8GB 3200, 512GB SSD, FreeDos
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS TUF FX506HC-HN00415,6"FHD/i5-11400H/16GB/512RTX 3050-4GB GDDR6
1,959.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS TUF FA507RC-HN00615,6"/Ryzen 7 6800HS/16GB/512
2,299.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Swift Go SFG14-71-339Z14"OLED/i3-1315U/8GB/512SSD
1,419.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi








