| Brand | Asus |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| CORE_NB | 4 |
| OPTIKA_NB | Ne |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| MASS | 1,7 |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 1 |
| FREQUENCY_NB | 2.80 GHz |
| LAN_NB | Da |
| CPU_TYPE_NB | Core i7 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| COLOR | Crna |
| CPU_NB | Intel |
| OS_NB | Windows 10 Pro |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| FPSENSOR | Da |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| CPU_MODEL_NB | 1165G7 |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Vostro 5620 i5-1240P/16GB/512G16"FHD/Adr Backlit Key/4 CellWHr/W11Pro
2,278.80KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS TUF FX506LHB-HN32315,6"/i5-10300H/8GB/512SSDGTX 1650
1,689.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS TUF FX506HC-HN00415,6"FHD/i5-11400H/16GB/512RTX 3050-4GB GDDR6
1,959.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS ZB UM3402YAR-OLED-KM721X14"OLED/Ryzen 7 7730U16GB/1TB/Win 11 Pro
2,765.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi









