| Brand | Intel |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| CORE_CPU | 8 |
| CPU_MODEL | Core i7 |
| CPU_TYPE | i7-10700K |
| FREQUENCY_CPU | 2.9 GHz |
| MAX_FREQUENCY_CPU | 4.7GHz |
| MEMORY_CASH_CPU | 16M |
| SOCKET_CPU | LGA1200 |
Related products
Ryzen 5 5600X, AM4, Radni takt 3700 MHz, L3 cache 32, Hladnjak BOX ,Integrirani grafički sustav nema, Memory channel 2
Barkod –
CPU AMD Ryzen 5 5600X
461.00KMCore i5 10400, 1200, Radni takt 2900 MHz, L3 cache 12, Tehnologija proizvodnje 12nm, TDP 65W, Hladnjak BOX, Integrirani grafički sustav Y, Grafički procesor Intel HD, Memory channel 2
Barkod 5032037187138
CPU INT Core i5 10400
315.00KMPentium G6405, LGA1200, 4100 MHz, L3 cache 4MB, 14nm, TDP 58W, Hladnjak BOX, Intel® UHD Graphics 610, Memory channel 2
Barkod 5032037215497
CPU INT Pentium G6405
152.00KMCore i5 10400F, LGA1200, 2900 MHz, L3 cache 12MB, 14nm, TDP 65W, Hladnjak BOX, Memory channel 2
Barkod 5032037187077
CPU INT Core i5 10400F
256.00KMCore i5 13400F, LGA1700, Radni takt 2.500 MHz, TDP 148W, Hladnjak BOX ,Memory channel 2
Barkod 5032037260275
CPU INT Core i5 13400
732.00KMCore i5 12400, LGA1700, 2500 MHz, L3 cache 18MB, 10nm, TDP 65W-117W, Hladnjak BOX, Intel® UHD Graphics 730, Memory channel 2
Barkod 5032037237741






