| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| BATTCAP_NB | 66WHr |
| BATTCEL_NB | LI 4-cell |
| CARDREADER | Da |
| CASE_NB | Aluminijum |
| COLOR | Natural Silver, Srebrna |
| OS_NB | Windows 11 Home |
| FREQUENCY_NB | 4.70 GHz |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| LITKEY | Da |
| WIFI | Da |
| CPU_NB | Intel |
| THUNDERBOLT | 2 |
| TOUCH | Da |
| VGA_MODEL_NB | Intel Iris Xe |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR4X (4266 MHz) |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| SCREEN_SIZE | 13.5" |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| MASS | 1360 |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| KEYBOARD | EN |
| CPU_TYPE_NB | Core i7 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| CORE_NB | 10 |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | 5 MP |
| CPU_MODEL_NB | 1255U |
Home>LAPTOPI>17” Laptopi>HP Spectre x360 14-ef0041na13.5″ FHD Touch x360, I7-1255U16GB DDR5, 512GB SSD, Win 11 Home
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS M1605YAR-MB73116"/DDR4/ 16GB/1TB SSDRyzen 7 7730U
1,549.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Predator PH16-7116"/i7-13700HX/16GB/512 SSDRTX 4070
5,059.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Nitro 5 AN515-58-57W715,6"144HZ/Intel i5/16GB/512GB/RTX3050; boja crna; 2 godine garancije
1,930.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Extensa EX215-54-34P115,6 FHD/Intel I3/8GB/512GBcrna;24M garancija
789.00KMRated 0.001 out of 5
Acer AN517-55-73PG Nitro, Intel, DOS, Core i7, 12700H, 3,0000 GHZ, 16, 17,3″FHD 144Hz, SSD[GB] 512, M.2 PCIe NVMe, Nvidia, RTX 3060, 6, n/a, 802.11a/b/g/n, BT 5.1, Wi-Fi 6, 3 kg, Boja Crna, Backlit keyboard, HDMI 1, USB Type-C 1, USB 3.2 2
Barkod 4710886973768
Categories: 17” Laptopi











