HP Laptop 17-cp0103nm; 17.3” FHD AG IPS, AMD Ryzen 7 5700U (1.8-4.3GHz Turbo, 8C/16T, 8MB), 16GB DDR4 3200, 512GB PCIe m.2 SSD, Backlit KB, AMD Radeon Graphics, FreeDos, Natural Silver (FF+)
| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| CARDREADER | Ne |
| 3G | Ne |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| USB3_NB | 2 |
| VGA | Ne |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| OS_NB | Free DOS |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 17.3" |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| MASS_BRUTO | 2960 |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| OPTIKA_NB | Ne |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| HDMI | 1 |
| MASS | 2080 |
| CORE_NB | 8 |
| CPU_NB | AMD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 7 |
| DIMENSION | 407x21x257,8 |
| DIMENSION_WITH_PAC | 520x69x345 |
| DISKSIZE2_NB | Nema |
| WIFI | Da |
| COLOR | Srebrna |
| LITKEY | Ne |
| MEMORY_CASH_NB | 8MB |
| TOUCH | Ne |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| FPSENSOR | Ne |
| FREQUENCY_NB | 4.30 GHz |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| HDDRPM_NB | nema rotacije |
| KEYBOARD | SR |
| LAN_NB | Ne |
| CPU_MODEL_NB | 5700U |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISC_TYPE2_NB | Nema |
| DISC_TYPE3_NB | Nema |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| DISKSIZE3_NB | Nema |












