| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| 3G | Ne |
| BATTCAP_NB | 51WHr |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| VGA | Ne |
| VGA_MODEL_NB | Intel Iris Xe |
| WIFI | Da |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| OPTIKA_NB | Ne |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| SCREEN_TYPE | Glare |
| HDMI | 1 |
| LAN_NB | Da |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| MEMORY_MAX_NB | 64GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| DISKSIZE2_NB | Nema |
| DISKSIZE3_NB | Nema |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| FREQUENCY_NB | 4.40 GHz |
| HDDRPM_NB | nema rotacije |
| COLOR | Srebrna |
| CPU_MODEL_NB | 1235U |
| DIMENSION | 354,9x20x233,9 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| TOUCH | Ne |
| USB3_NB | 3 |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| CARDREADER | Ne |
| LITKEY | Da |
| MASS | 1740 |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| PORTDISP_NB | 1 |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| THUNDERBOLT | 1 |
| DISC_TYPE3_NB | Nema |
| FPSENSOR | Da |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| CORE_NB | 10 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i5 |
| DISC_TYPE2_NB | Nema |
Home>LAPTOPI>17” Laptopi>HP EB650G9 i5-1235U 15 16GB15.6″FHD, i5-1235u 0,9/4.4GHz16GB DDR4, 512GB SSD, W11Pro, fingerprin
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Nitro AN515-46-R0WB15,6"FHD/IPS; R7 6800H;32GB/1TB SSD
3,329.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Nitro 5 AN515-58-57W715,6"144HZ/Intel i5/16GB/512GB/RTX3050; boja crna; 2 godine garancije
1,930.00KMRated 0.001 out of 5
Acer AN517-55-780B Nitro, Intel, DOS, Core i7, 12700H, 3 GHZ, 32, 17,3″ QHD 165Hz, SSD[GB] 1024, M.2 PCIe NVMe, Nvidia GeForce RTX 3070Ti 8, 802.11a/b/g/n, BT 5.1, Wi-Fi 6, 3 kg, Boja Crna, Backlit keyboard, HDMI 1,USB Type-C 1,USB 3.2 2
Barkod 4710886973775
Categories: 17” Laptopi
NOT AC AN517-55-780B Nitro, NH.QFXEX.004
4,503.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Swift SFG14-71-58VM14"OLED/i5-1335U/16GB/1TB SSD
1,985.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS TUF FX506HC-HN00415,6"FHD/i5-11400H/16GB/512RTX 3050-4GB GDDR6
1,959.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi










