Acer A515-57-55ZC; 15,6″FHD/IPS; i5-12450H (8cores/12Threads); 16 GB DDR4; 512GB PCIe NVMe SSD; 50Wh Li-ion battery; Steel Gray/metalno kuciste; 24m garancija
| Brand | Acer |
|---|---|
| Warranty | 2G |
| CPU_MODEL_NB | 12450H |
| OS_NB | Nema |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| OPTIKA_NB | Ne |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1,6 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i5 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| COLOR | Tamno Siva |
| CORE_NB | 8 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |











