HP 470 G10; 17,3” FHD AG 300 nits, Intel Core i5-1335U (0.9/4.6GHz Turbo, 10C/12T, 12MB), 16GB DDR4 3200+ 1 free slot, 512GB SSD, Backlit KB, Fingerprint, Windows 11 pro, Wi-Fi6 +BT 5.3, FreeDos, Asteroid Silver

Sold out
| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| COLOR | Asteroid silver, Srebrna |
| CPU_MODEL_NB | 1335U |
| VGA_MODEL_NB | Intel Iris Xe |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| OPTIKA_NB | Ne |
| HDMI | 1 |
| LITKEY | Da |
| MASS | 2,03 |
| CORE_NB | 10 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i5 |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| SCREEN_SIZE | 17.3" |
| FREQUENCY_NB | 4.60 GHz |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| FPSENSOR | Da |








