| Brand | DELL |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| BATTCAP_NB | 54WHr |
| BATTCEL_NB | LI 4-cell |
| BT | Da |
| WIFI | Da |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| SCREEN_SIZE | 16.0" |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| USB TYPE_A_NB | 2 |
| MEMORY_CASH_NB | 16MB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| FREQUENCY_NB | 2.00 GHz |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| LAN_NB | Da |
| MASS | 1.91 |
| CPU_TYPE_NB | Core i5 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| CARDREADER | Da |
| COLOR | Siva, Titan Gray |
| CPU_MODEL_NB | 1240P |
| CPU_NB | Intel |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| DOCK | Da |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| LITKEY | Da |
| CORE_NB | 12 |
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ACER Predator Helios 30017,3"; i7-11800H; 16GB; 1TB SSRTX 3070
3,919.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS TUF FX506LHB-HN32315,6"/i5-10300H/8GB/512SSDGTX 1650
1,689.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS M1605YAR-MB73116"/DDR4/ 16GB/1TB SSDRyzen 7 7730U
1,549.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Aspire 5 A515-47-R5CC15,6 FHD/Ryzen 5/16GB/512GBsiva; 2 godine garancije
1,139.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Aspire 3 A315-58-756S15.6" FHD/Intel i7/16GB/512GBsiva; 2 godine garancije
1,608.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi













