| Brand | Trust |
|---|---|
| Warranty | 2G |
| PSU_AVZV | USB |
| SPK_POWER | 12W |
| SPK_TYPE | 2.0 |
| TYPE_AVZV | Aktivni |
| CASE_AVZV | Plastika |
| COLOR | Black with RGB lights |
| CONN_AVZV | 3,5mm + USB |
| PSU_AV | Power output (peak) 12 W, Power output (RMS) 6 W |
Related products
Rated 0.001 out of 5
ECHO C100, Vrsta konekcije 3.5 mm ulaz, Kontrole Glasnoća, Ukupna masa 300 g, Snaga 6W, 2x 3W W, Odnos signal/šum 65 dB, Frekvencijski raspon 20Hz – 18kHz
Barkod 3856005179473
Categories: Zvučnici
SP MS ECHO C100 zvučnici
15.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: Zvučnici
UBIT Charge Bluetooth Zvučnik 4W x 2/4, 3.7V, 1200mAh, vodootporni, range 10m
40.80KMRated 0.001 out of 5
Xiaomi Mi BT zvučnik 16W crni, vodootporan IPX7, trajanje baterije do 13h
Categories: Zvučnici
Xiaomi Mi BT zvučnik 16W crni vodootporan IPX7, trajanje baterije do 13h
89.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: Zvučnici
Trust GXT 606 Javv zvučnici 2.0 RGB-LED illuminated set Peak 12w, RMS 6w, 3.5 mm
49.80KMRated 0.001 out of 5
Z207 USB 2.0 Bluetooth, Snaga 5 W, Vrsta konekcije Bluetooth,3.5 mm ulaz, Kontrole Glasnoča,Priključak za slušalice
Barkod 5099206075023
Categories: Zvučnici
SP LOG Z207 USB 2.0 Bluetooth
135.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: Zvučnici










