HP Spectre x360 Laptop 16-f2014nn; Touch/16 3k 3072×1920 AG IPS 400nits, Core i7-13700HX(2.1/5.0GHz Turbo, 14C/20T, 24MB), 16GB DDR4, 512GB PCIe 4×4 SSD, 5MP cam, Audio by B&O, Backlit KB, Windows 11 Home, Nightfall Black, 3Y warranty

Sold out
| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| BATTCAP_NB | 83WHr |
| BATTCEL_NB | LI 6-cell |
| CASE_NB | Aluminijum |
| COLOR | black, Crna |
| CORE_NB | 14 |
| WIFI | Da |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 3072×1920 |
| SCREEN_SIZE | 16.0" |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| THUNDERBOLT | 2 |
| TOUCH | Da |
| MEMORY_CASH_NB | 24MB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR4 (3200 MHz) |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | EN |
| MASS | 2.15 |
| CPU_TYPE_NB | Core i7 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| CAMRES_NB | 5 MP |
| CARDREADER | Da |
| CPU_MODEL_NB | 13700H |
| CPU_NB | Intel |
| BT | Da |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| LITKEY | Da |
| OS_NB | Windows 11 Home |
| FREQUENCY_NB | 5.00 GHz |









