HP ProBook 450 G9; 15,6” FHD+ IR Cam, Intel Core i5-1235U (0.9/4.4GHz Turbo, 10C/12T, 12MB), 16GB DDR4 3200 (max 32GB), 1TB PCIe NVMe SSD, Backlit keyboard, Fingerprint, Wi-Fi 6 +BT 5.3, 51WHr Battery, FreeDos, Aluminum, 2Y warranty
| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 2G |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| BT | Da |
| COLOR | Siva |
| VGA | Ne |
| VGA_MODEL_NB | Intel Iris Xe |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| OS_NB | Free DOS |
| PORTDISP_NB | 1 |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| HDDRPM_NB | nema rotacije |
| HDMI | 1 |
| LAN_NB | Da |
| MASS | 1740 |
| MASS_BRUTO | 2500 |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| DISKSIZE2_NB | Nema |
| DISKSIZE3_NB | Nema |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| FPSENSOR | Da |
| CORE_NB | 10 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i5 |
| DIMENSION | 359,4x20x233,9 |
| DISC_TYPE2_NB | Nema |
| DISC_TYPE3_NB | Nema |
| USB3_NB | 3 |
| 3G | Ne |
| CAMRES_NB | da |
| CARDREADER | Ne |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| TOUCH | Ne |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| LITKEY | Da |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| CPU_MODEL_NB | 1235U |
| DIMENSION_WITH_PAC | 520x69x305 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| FREQUENCY_NB | 4.40 GHz |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |













