| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| BT | Da |
| COLOR | Crna, Jet black |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| OS_NB | Free DOS |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| HDMI | 1 |
| MEMORY_CASH_NB | 4MB |
| DISKSIZE1_NB | 256 GB |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| CORE_NB | 4 |
| CPU_MODEL_NB | 5300U |
| CPU_NB | AMD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 3 |
| CAMRES_NB | da |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR4 (3200 MHz) |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 1600 x 900 |
| SCREEN_SIZE | 17.3" |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| MASS | 2,07 |
| MEMORY_MAX_NB | 16GB |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| FREQUENCY_NB | 3.80 GHz |
| GRAPHICS_NB | AMD |
Home>LAPTOPI>17” Laptopi>HP Laptop 17-cp0101nm17,3 HD+ AG, Ryzen3 5300u8GB DDR4 3200, 256GB SSD, Freedos
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Swift Go SFG14-71-339Z14"OLED/i3-1315U/8GB/512SSD
1,419.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Aspire 3 A315-58-756S15.6" FHD/Intel i7/16GB/512GBsiva; 2 godine garancije
1,608.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS ZB UM3402YAR-OLED-KM721X14"OLED/Ryzen 7 7730U16GB/1TB/Win 11 Pro
2,765.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Aspire 5 A515-47-R0VG15,6 FHD/Ryzen 7/24GB/512GBsiva; 2 godine garancije
1,395.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Aspire 5 A515-47-R5CC15,6 FHD/Ryzen 5/16GB/512GBsiva; 2 godine garancije
1,139.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi












