HP Laptop 17-cn0069nm; 17.3” HD+AG, i3-1115G4 (3.0/4.1GHz, 2cores/4threads, 6MB), 8GB DDR4 2DM 3200, 512GB PCIe SSD, Snowflake white (FF+) – 720p
| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| CARDREADER | Ne |
| CORE_NB | 2 |
| CPU_MODEL_NB | 1115G4 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i3 |
| SCREEN_SIZE | 17.3" |
| TOUCH | Ne |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| USB3_NB | 2 |
| MASS | 2007 |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 1600 x 900 |
| FREQUENCY_NB | 4.10 GHz |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| KEYBOARD | SR |
| LITKEY | Ne |
| CAMRES_NB | da |
| COLOR | Bela, Bijela |
| DIMENSION_WITH_PAC | 552x69x345 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| 3G | Ne |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| BT | Da |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| VGA | Ne |
| VGA_MODEL_NB | Intel UHD |
| MASS_BRUTO | 2960 |
| MEMORY_CASH_NB | 6MB |
| OS_NB | Free DOS |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| FPSENSOR | Ne |
| HDDRPM_NB | nema rotacije |
| HDMI | 1 |
| LAN_NB | Ne |
| DIMENSION | 400×20,6×257,7 |
| DISC_TYPE2_NB | Nema |
| DISC_TYPE3_NB | Nema |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| DISKSIZE2_NB | Nema |
| DISKSIZE3_NB | Nema |










