| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| COLOR | Crna, Jet black |
| CPU_MODEL_NB | 1215U |
| VGA_MODEL_NB | Intel Iris Xe |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| MASS | 1.69 |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| OS_NB | Free DOS |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| CORE_NB | 6 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i3 |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| CARDREADER | Da |
| MEMORY_MAX_NB | 16GB |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| OPTIKA_NB | Ne |
| FREQUENCY_NB | 4.40 GHz |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| MEMORY_CASH_NB | 10MB |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
Home>LAPTOPI>17” Laptopi>HP Laptop 15s-fq5058nm15.6 FHD, i3-1215u 0,9/4.4GHz8GB DDR4, 512GB SSD, FreeDos
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS M1605YAR-MB73116"/DDR4/ 16GB/1TB SSDRyzen 7 7730U
1,549.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Nitro AN515-46-R60J15,6"IPS; R9 6900HX; 3070Ti16GB/512SSD
3,345.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Extensa EX215-54-34P115,6 FHD/Intel I3/8GB/512GBcrna;24M garancija
789.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ACER Predator Helios 30017,3"; i7-11800H; 16GB; 1TB SSRTX 3070
3,919.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi











