HP Laptop 15s-fq0019nm; 15.6 HD, Intel Celeron quad core N4120 (1.1/2.6GHz Turbo), 8GB DDR4 2400, 256GB PCIe SSD, 720p cam, Intel UHD Graphics, FreeDOS, Jet Black

Sold out
| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| BATTCAP_NB | 41WHr |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| COLOR | Crna |
| CORE_NB | 4 |
| VGA_MODEL_NB | Intel UHD |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 1366 x 768 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 1 |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (2400 MHz) |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| MASS | 1.65 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Celeron |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 256 GB |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| CARDREADER | Da |
| CPU_MODEL_NB | N4120 |
| OS_NB | Free DOS |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| FREQUENCY_NB | 2.60 GHz |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |








