HP Laptop 15-fc0031nm; 15.6 FHD IPS AG 250nits, Ryzen 5-7520U (2.8-4.3GHz Turbo, 4cores/8threads, 4MB) 8GB LPDDR5, 512GB PCIe m.2 SSD, AMD Radeon 610, FreeDos, Warm Gold

Sold out
| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| CORE_NB | 4 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| COLOR | Warm gold, Zlatna |
| CPU_MODEL_NB | Ryzen 5 7520U |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| WIFI | Da |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| OS_NB | Free DOS |
| MASS | 1.59 |
| MEMORY_CASH_NB | 4MB |
| MEMORY_TYPE_NB | GDDR5 |
| FREQUENCY_NB | 2.80 GHz |
| GRAPHICS_NB | AMD |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| CPU_NB | AMD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 5 |









