| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| COLOR | Natural Silver, Srebrna |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| OS_NB | Free DOS |
| FREQUENCY_NB | 2.40 GHz |
| GRAPHICS_NB | AMD |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| CORE_NB | 4 |
| CPU_NB | AMD |
| WIFI | Da |
| MEMORY_TYPE_NB | GDDR5 |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| MASS | 1,59 |
| MEMORY_CASH_NB | 4MB |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| HDMI | 1 |
| CPU_MODEL_NB | 7320U |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 3 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
Home>LAPTOPI>17” Laptopi>HP Laptop 15-fc0017nm15.6 FHD, R3-7320 2,4/4,1GHz8GB DDR5, 512GB SSD, FreeDos, Sivi
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS M1605YAR-MB73116"/DDR4/ 16GB/1TB SSDRyzen 7 7730U
1,549.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS TUF FX506HC-HN00415,6"FHD/i5-11400H/16GB/512RTX 3050-4GB GDDR6
1,959.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS ZB UM3402YAR-OLED-KM721X14"OLED/Ryzen 7 7730U16GB/1TB/Win 11 Pro
2,765.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Predator PH16-7116"/i7-13700HX/16GB/512 SSDRTX 4070
5,059.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Nitro 5 AN515-58-57W715,6"144HZ/Intel i5/16GB/512GB/RTX3050; boja crna; 2 godine garancije
1,930.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi











