| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| BATTCAP_NB | 41WHr |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| COLOR | Chalkboard gray, Siva |
| VGA_MODEL_NB | Intel Iris Xe |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| OS_NB | Free DOS |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| HDMI | 1 |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| CPU_MODEL_NB | 1235U |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i5 |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| CARDREADER | Da |
| CORE_NB | 10 |
| OPTIKA_NB | Ne |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| LAN_NB | Da |
| MASS | 1,78 |
| MEMORY_MAX_NB | 16GB |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR4 (3200 MHz) |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| FREQUENCY_NB | 4.40 GHz |
| KEYBOARD | SLO/CRO |

Sold out











