| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| CASE_NB | Plastika |
| COLOR | Asteroid silver, Srebrna |
| CPU_MODEL_NB | 5825U |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon VEGA 8 |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| MASS | 1,74 |
| MEMORY_CASH_NB | 16MB |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| OS_NB | Free DOS |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| FREQUENCY_NB | 4.50 GHz |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| LAN_NB | Da |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 7 |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| CARDREADER | Da |
| CORE_NB | 8 |
| CPU_NB | AMD |
| BATTCAP_NB | 41WHr |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| FPSENSOR | Da |
Home>LAPTOPI>17” Laptopi>HP 255G9 R7-5825U 15 16GB/51215.6 FHD AG, Ryzen 7-5825u16GB DDR 4 3200, 512GB SSD, FreeDos
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Aspire 5 A515-47-R5CC15,6 FHD/Ryzen 5/16GB/512GBsiva; 2 godine garancije
1,139.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Nitro AN515-46-R60J15,6"IPS; R9 6900HX; 3070Ti16GB/512SSD
3,345.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Predator PH16-7116"/i7-13700HX/16GB/512 SSDRTX 4070
5,059.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi










