| Brand | HP |
|---|---|
| Warranty | 1G |
| 3G | Ne |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| CARDREADER | Da |
| COLOR | Asteroid silver, Srebrna |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR4 (3200 MHz) |
| OPTIKA_NB | Ne |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| TOUCH | Ne |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| LAN_NB | Da |
| LITKEY | Ne |
| MASS | 1740 |
| MEMORY_MAX_NB | 16GB |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| DISC_TYPE2_NB | Nema |
| DISKSIZE3_NB | Nema |
| FREQUENCY_NB | 3.80 GHz |
| KEYBOARD | SR |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| USB3_NB | 2 |
| VGA | Ne |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_TYPE | Anti-glare |
| HDDRPM_NB | nema rotacije |
| HDMI | 1 |
| MEMORY_CASH_NB | 4MB |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| OS_NB | Free DOS |
| DISKSIZE1_NB | 256 GB |
| DISKSIZE2_NB | Nema |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| FPSENSOR | Ne |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| CORE_NB | 4 |
| CPU_MODEL_NB | 5300U |
| CPU_NB | AMD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 3 |
| DIMENSION | 358×19,9×242 |
| DISC_TYPE3_NB | Nema |
Home>LAPTOPI>17” Laptopi>HP 255G8 R3-5300U 15 8GB/25615.6 FHD AG, Ryzen3 5300u8GB DDR4 3200, 256GB SSD, Freedos
Related products
Rated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
ASUS M1605YAR-MB73116"/DDR4/ 16GB/1TB SSDRyzen 7 7730U
1,549.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Nitro 5 AN515-58-57W715,6"144HZ/Intel i5/16GB/512GB/RTX3050; boja crna; 2 godine garancije
1,930.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Aspire 5 A515-47-R0VG15,6 FHD/Ryzen 7/24GB/512GBsiva; 2 godine garancije
1,395.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi
Acer Aspire 3 A315-58-52EX15.6" FHD/Intel i5/8GB/512GBsiva; 2 godine garancije
1,079.00KMRated 0.001 out of 5
Categories: 17” Laptopi













