Gigabyte NB G6; 16” FHD+ 165Hz; i7-13620H; RTX 4060 8GB; 16GB DDR5; 512GB NVMe; HDMI, mDP;

Sold out
| Brand | Gigabyte |
|---|---|
| Warranty | 2G |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i7 |
| PORTDISP_NB | 1 |
| USB TYPE_A_NB | 2 |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| HDMI | 1 |
| LITKEY | Da |
| OS_NB | Free DOS |
| COLOR | Crna |
| CORE_NB | 10 |
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| OPTIKA_NB | Ne |
| RESOLUTION_NB | 2220 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 16.0" |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| MEMORY_MAX_NB | 64GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| MEMORY_TYPE_NB | GDDR5 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |









