ASUS TUF FA507RC-HN056; 15,6″FHD/IPS/144Hz; Ryzen 7 6800HS (8-core/16-thread); 16GB DDR5-4800 SO-DIMM (MemMax. 32GB); RTX 3050; Mecha Gray; 24m garancija

Sold out
| Brand | Asus |
|---|---|
| Warranty | 2G |
| CPU_MODEL_NB | 6800HS |
| KEYBOARD | SR |
| LITKEY | Da |
| MASS | 2,2 |
| OS_NB | Nema |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| BT | Da |
| CORE_NB | 8 |
| CPU_NB | AMD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 7 |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| OPTIKA_NB | Ne |
| HDMI | 1 |
| LAN_NB | Da |
| MEMORY_CASH_NB | 24MB |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS – 144Hz |








