ASUS TUF FA507RC-HN050; 15,6″FHD/IPS/144Hz; Ryzen 7 6800H; 16GB DDR5-4800 SO-DIMM; 512GB PCIe 3.0 NVMe M.2 SSD; GeForce RTX 3050; Mecha Gray; 24m garancija

Sold out
| Brand | Asus |
|---|---|
| Warranty | 2G |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| OS_NB | Nema |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| HDMI | 1 |
| LAN_NB | Da |
| CPU_MODEL_NB | 6800H |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| LITKEY | Da |
| MASS | 2,2 |
| OPTIKA_NB | Ne |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| KEYBOARD | SR |
| CORE_NB | 8 |
| CPU_NB | AMD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 7 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |










