ASUS ExpertBook B1502CBA-WB73C0X Win 11 Pro; 15,6″FHD/IPS; Intel i7-1255U (10cores/12m cache); 16GB DDR4 on board (1x DDR4 SO-DIMM slot free); 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD; fingerprint; 1x RJ45; Osv.tastatura; Star Black; 3g garancija
| Brand | Asus |
|---|---|
| Warranty | 3G |
| USB3.1_NB_C | 1 |
| LAN_NB | Da |
| LITKEY | Da |
| MASS | 1,68 |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| FPSENSOR | Da |
| HDMI | 1 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| CORE_NB | 10 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i7 |
| USB2_NB | 1 |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE | 15.6" |
| TOUCH | Ne |
| KEYBOARD | SR |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 1 |
| OPTIKA_NB | Ne |
| CPU_MODEL_NB | 1255U |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |








